Free Delivery on orders over $200. Don’t miss discount.
Giriş Yap / Kayıt Ol
Free Delivery on orders over $200. Don’t miss discount.

İptal ve İade

İptal ve İade

Müşteri satın aldığı ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir. İade edilen ürünlerin, orijinal ambalajı zarar görmemiş / açılmamış olması gerekir. Üründe herhangi bir zarar olmuşsa kargo görevlisine tutanak tutturularak ürün teslim alınmamalıdır. Üründe ve ambalajda açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılma ve benzeri durumlarda ve ürünün müşteriye teslim edildiği hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve ürün bedeli iade edilmez. Müşteri, niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızlı bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz.

Ürün iadesi için; müşteri “[email protected]” aracılığıyla mesaj göndererek ve (0326) 216 0 888 numaralı telefonlardan verdaa.com.tr’yi arayarak bilgi verir. Ürün iade edilirken, faturası ile birlikte geri gönderilmesi gerekir. İade durumunda kargo bedeli ürünü satın alan müşteri tarafından karşılanır. İade edilen ürün verdaa.com.tr’ye ulaştıktan sonra 14 gün içinde ürünün bedeli müşteriye iade edilir.

verdaa.com.tr’de satışa sunulan tüm ürünler üretici firma garantisi altındadır. Değişim işlemlerinin tüm takibini verdaa.com.tr, tarafından yapılarak ürünün hızlı bir şekilde tekrar müşteriye geri dönüşü sağlanmaktadır.

0
0
Whatsapp
1
Verdaa Dermokozmetik
Verdaa Dermokozmetik'e Hoş Geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?