Free Delivery on orders over $200. Don’t miss discount.
Giriş Yap / Kayıt Ol
Free Delivery on orders over $200. Don’t miss discount.

Whatsapp Açık Rıza Metni

Whatsapp Açık Rıza Metni

WHATSAPP İLETİŞİM SÜREÇLERİNE YÖNELİK AÇIK RIZA METNİ

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (‘’Kanun’’) nezdinde Veri Sorumlusu sıfatını haiz VERDAA DERMOKOZMETİK VE GIDA SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.  olarak tarafımıza WhatsApp aracılığıyla aktardığınız kişisel verileriniz, sistem sunucularının yurt dışında olması sebebiyle yurtdışına aktarılabilecek ve yurtdışında saklanabilecektir. Bu kapsamda kişisel verilerinizi Kanun’a uygun olarak işleyebilmemiz için açık rızanı rica ediyoruz.

İşlenecek kişisel verileriniz hakkında ayrıntılı bilgi WhatsApp İletişim Süreçlerine Yönelik Aydınlatma Metni’nde açıklanmış olmakla birlikte, işlenecek kişisel verileriniz örnekleme yöntemiyle aşağıda belirtilmiştir:

Veri Kategorisi

Veri

İletişim

Telefon Numarası

Müşteri İşlem

Talep Bilgisi

Görsel ve İşitsel Kayıtlar

Profil Fotoğrafı

 

*Söz konusu iletişim biçimi tarafınızca özgür bir şekilde doldurulabilir alanlara sahiptir. Bu sebeple ilgili alanlara yukarıda sayılanlar dışında kişisel veri yazmanız durumunda, bu veriler de Şirket tarafından işlenebilecek ve sistem sunucularının yurt dışında olması sebebiyle yurt dışına aktarılabilecektir.

İşbu metinde yer alan hususları anladığımı ve WhatsApp İletişim Süreçlerine Yönelik Aydınlatma Metni’ni ile kişisel verilerimin işlenmesi hakkında bilgilendirildiğimi kabul ederim. Söz konusu işlemeye ve kişisel verilerim yurt dışına aktarılmasına açık rıza gösterdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

 

0
0
Whatsapp
1
Verdaa Dermokozmetik
Verdaa Dermokozmetik'e Hoş Geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?